KONTAKT

Postadress
Lerums Konståkningsklubb (föreningsnummer 12385-25)
Box 3144, 443 03 Lerum

E-post
kansli@lerumskk.se

Hemsida
www.lerumskk.se
Per Andersson, hp.lerum@gmail.com
Cecilia Ihse, cecilia.ihse@telia.com

Bankgiro
371-2403

Organisationsnummer
863500-4339

Kansli
Helena Olofsson, löpande administration, ansvarig SISU, kansli@lerumskk.se
Maria Nilsson, tf ordförande, administration konståkningsgrupper och verksamhetsstöd, ungdom@lerumskk.se
Lena Levcuka, administratör sportadmin och verksamhetsstöd, jelena.levcuka@gmail.com
Adina Samuelsson, administration skridskoskola samt Sektion Vårgårda Konståkning, adina.lerumskk@gmail.com

Skridskoskolan
Adina Samuelsson, adina.lerumskk@gmail.com
Pia Wall, lekkentre@gmail.com

Hyrskridskor
Maria Hedström, maria.hedstrom@telia.com
Pia Wall, lekkentre@gmail.com

Kontakt med media
Maria Nilsson, tf ordförande, ungdom@lerumskk.se

Tränarkontakt
Maria Samuelsson, vice.ordforande@lerumskk.se 

Styrelse
Se separat sida på följande länk!


Funktionärsområden
Nedan listas fasta funktionärsuppgifter. Löpande funktionärsuppgifter förekommer vid till exempel tävlingar och shower. Löpande funktionärsuppgifter listas inte.

Cafégrupp
Maria Samuelsson, vice.ordforande@lerumskk.se
Helena Ahlenius, helena.ahlenius@telia.com
Liselotte Walter, liselotte.walter@hotmail.com

Entrégrupp för allmänhetens åkning
Pia Wall, lekkentre@gmail.com
Maria Hedström, maria.hedstrom@telia.com
Anna-Karin Holmgren, akho@kth.se
Linda Edvardsson, anizette30@hotmail.com
Anna Olsson, annaah123@gmail.com

Reklam- och sponsorgrupp
Max Gylling, kassor@lerumskk.se
Per Nordqvist sponsoransvarig@lerumskk.se

Kommunikationsgrupp 
Cecilia Ihse, cecilia.ihse@telia.com
Per Andersson, hp.lerum@gmail.com
Maria Nilsson, ungdom@lerumskk.se

Tävlingskommittén
Niklas Uddegren, Niklas.Uddegren@telia.com
Per Andersson, hp.lerum@gmail.com
Peter Gu, guyongf@hotmail.com
Katrin Gisselfält, katringisselfalt@gmail.com
Anette Larsson, Anette.Larsson@lerum.se
Anna Lysmark, anna.lysmark@telia.com
Maria Nilsson, ungdom@lerumskk.se
Karin Moberg, karin.rognehags@gmail.com

Klubbrumsgrupp (ansvarar för städ etc. i klubbrummet, samt försäljning i caféet tisdagar 18-19)
Anne Sandgren, städansvar klubbrum, anne.carlsson100@gmail.com

Showstyrgrupp
Åsa Fredriksson, styrgruppen.lkk@gmail.com
Elisabeth Wanner, styrgruppen.lkk@gmail.com
Katarina Grenabo, styrgruppen.lkk@gmail.com

Kostymgruppen
Mia Gylling, mia.gylling@gmail.com
Elin Gustafsson

Övriga funktionärer
Gro Uddegren, försäljning Bingolotter m.m., gro.uddegren@telia.com


Gruppföräldrar för respektive konståkningsgrupp

Grupp            Gruppförälder                     Kontaktuppgifter gruppförälder

Elit                Maria Samuelsson             Telefon: 072-004 0929, e-post: maria.c.samuelsson@gmail.com

A1/B1           Maria Forsberg                   Telefon: 073-637 4445, e-post: foppa.m@hotmail.com

A2                 Liselotte Walter                  Telefon: 070-624 96 67, e-post: liselotte.walter@hotmail.com

B2/C1           Tina Bessvie                       Telefon: 072-235 65 48, e-post: tinabessvi@hotmail.com

B3                Per Albertsson                     Telefon: 0735-21 39 36 , e-post: abbe13@gmail.com

C2                Jorun Holmberg                   Telefon: 073-038 40 98, e-post: jorunholmberg@gmail.com

C3               Karin Moberg                        e-post: karin.rognehags@gmail.com

C4                Nicklas Unger                     Telefon: 070-877 41 09, e-post: Nicklas.unger@gmail.com

K1

K2.               Anna-Kajsa Hilmersson.       e-post: anna-kajsa@live.se

K3

K4