KONTAKT

Postadress
Lerums Konståkningsklubb (föreningsnummer 12385-25)
Box 3144, 443 03 Lerum

E-post
kansli@lerumskk.se

Hemsida
www.lerumskk.se
Per Andersson, hp.lerum@gmail.com
Cecilia Ihse, cecilia.ihse@telia.com
Karin Sundell, karin_magnusson@telia.com

Bankgiro
371-2403

Organisationsnummer
863500-4339

Kansli
Helena Olofsson, löpande administration, ansvarig SISU, kansli@lerumskk.se
Helena Rosén Andersson, administration konståkningsgrupper och skridskoskola samt verksamhetsstöd, ordforande@lerumskk.se
Lena Levcuka, administratör sportadmin och verksamhetsstöd, jelena.levcuka@gmail.com

Skridskoskolan
Helena Rosén Andersson, ordforande@lerumskk.se

Hyrskridskor
Helena Rosén Andersson, ordforande@lerumskk.se
Pia Wall, pia.wall@lerum.se

Kontakt med media
Helena Rosén Andersson, ordforande@lerumskk.se

Tränarkontakt
Helena Rosén Andersson, ordforande@lerumskk.se

Styrelse
Se separat sida på följande länk!


Funktionärsområden
Nedan listas fasta funktionärsuppgifter. Löpande funktionärsuppgifter förekommer vid till exempel tävlingar och shower. Löpande funktionärsuppgifter listas inte.

Cafégrupp
Maria Samuelsson, maria.c.samuelsson@gmail.com
Helena Ahlenius, helena.ahlenius@telia.com
Liselotte Walter, liselotte.walter@hotmail.com

Entrégrupp för allmänhetens åkning
Pia Wall, pia.wall@lerum.se
Maria Hedström, maria.hedstrom@telia.com
Anna-Karin Holmgren, akho@kth.se
Linda Edvardsson, anizette30@hotmail.com
Anna Olsson, annaah123@gmail.com

Reklam- och sponsorgrupp
Max Gylling, max@gylling.nu
Per Nordqvist per.nordqvist61@gmail.com

Kommunikationsgrupp 
Cecilia Ihse, cecilia.ihse@telia.com
Per Andersson, hp.lerum@gmail.com
Maria Nilsson, dr.nilsson.maria@gmail.com
Karin Sundell, karin_magnusson@telia.com

Tävlingskommittén
Niklas Uddegren, arrangemang@lerumskk.se
Per Andersson, hp.lerum@gmail.com
Peter Gu, guyongf@hotmail.com
Katrin Gisselfält, katringisselfalt@gmail.com
Anette Larsson, Anette.Larsson@lerum.se
Anna Lysmark, anna.lysmark@telia.com
Maria Nilsson, dr.nilsson.maria@gmail.com
Karin Moberg, karin.rognehags@gmail.com

Klubbrumsgrupp (ansvarar för städ etc. i klubbrummet, samt försäljning i caféet tisdagar 18-19)
Anne Sandgren, städansvar klubbrum, anne.carlsson100@gmail.com

Showstyrgrupp
Åsa Fredriksson, styrgruppen.lkk@gmail.com
Elisabeth Wanner, styrgruppen.lkk@gmail.com
Katarina Grenabo, styrgruppen.lkk@gmail.com

Kostymgruppen
Mia Gylling, mia.gylling@gmail.com
Elin Gustafsson

Övriga funktionärer
Ulrik Sandberg, ledningsansvar värdegrundsarbete, ulrik@pdca.se
Gro Uddegren, försäljning Bingolotter m.m., gro.uddegren@telia.com


Gruppföräldrar för respektive konståkningsgrupp

Grupp            Gruppförälder                     Kontaktuppgifter gruppförälder

Elit                 Maria Samuelsson              Telefon: 072-004 0929, e-post: maria.c.samuelsson@gmail.com

A1                  Maria Forsberg                   Telefon: 073-637 4445, e-post: foppa.m@hotmail.com

A2                  Liselotte Walter                  Telefon: 070-624 96 67, e-post: liselotte.walter@hotmail.com

B1                 Tina Bessvie                        Telefon: 072-235 65 48, e-post: tinabessvi@hotmail.com

B2                 Cecilia Ihse                          Telefon: 076-622 90 37, e-post: cecilia.ihse@telia.com

U1.                Karin Moberg                       e-post: karin.rognehags@gmail.com

U2                Lena Johnsen                       e-post: Johnsen.wl@live.se

U3.               Anna-Kajsa Hilmersson.       e-post: anna-kajsa@live.se

M1                Elisabeth Wanner                 e-post: elisabet.wanner@gmail.com

M2                Nicklas Unger                       Telefon: 070-877 41 09, e-post: Nicklas.unger@gmail.com

M3                Ellinor Fehrm                        e-post: elenor.fehrm@svenskfast.se

M4